Jakie korzyści odniesiesz po zapisaniu się na kurs Microsoft Excel

Ucz się własnym tempem

Wiem, jak w nauce ważne jest to, aby wiedza została przedstawiona w nieprzytłaczający sposób. Właśnie dlatego w tym kursie Excela online skupiłem się na tym, żeby lekcje były krótkie i zwięzłe, po to abyś Ty sam zdecydował jak dużo chcesz się nauczyć jednego dnia. 

Kurs podzielony jest na prawie 50 lekcji posegregowanych w 5 sekcjach, prowadząc się krok po kroku przez kolejne elementy Excela sprawiając, że szybko z całkowitego laika staniesz się średnio-zaawansowanym użytkownikiem.

Rozwiąż praktyczne przykłady

Wierzę, że w nauce najważniejsza jest umiejętność wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. 

Ten kurs Excela online, zawiera nie tylko praktyczne przykłady, które możesz przełożyć na prawdziwe życie, ale również w materiałach dołączonych do lekcji znajdziesz zeszyty ćwiczeń w których będziesz sam mógł przetestować swoje nowo zdobyte umiejętności i utrwalić swoją wiedzę.

100% gwarancja satysfakcji

Jestem przekonany, że stworzony przeze mnie kurs Excela od podstaw nauczy Cię sprawnie nowych umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce. 

Żeby nie rzucać słów na wiatr, jestem tego tak pewien, że jeżeli w przeciągu pierwszych 30 dni uznasz, że treść kursu nie jest dla Ciebie zadowalająca oddam Ci za niego pieniądze, nie zadając żadnych pytań! 

Zdobądź certyfikat

Udemy, to największa i najbardziej rozpoznawalna platforma e-learningowa na świecie. 

Certyfikaty przez nią wydawane są cenione przez pracodawców i rekruterów ponieważ gwarantują one jakość odbytego kursu

Ponieważ wiedziałem, jak bardzo taki certyfikat pomoże Ci w Twojej karierze zawodowej zdecydowałem się na wydanie tego kursu Excela właśnie z nimi.

To nie tylko gwarancja jakości dla Ciebie, to gwarancja jakości dla Twojej przyszłości.

Przydatny w każdej branży

Microsoft Excel to narzędzie uniwersalne, a umiejętność jego obsługi będzie przydatne niezależnie od tego w jakiej branży się znajdujesz i chcesz się rozwijać.

W swojej pracy Excela wykorzystują: księgowi, asystenci, analitycy, sprzedawcy, managerowie, agenci nieruchomości, doradcy finansowi, bankierzy, przedstawiciele handlowi, pracownicy biurowi czy po prostu osoby zaangażowane w biznes, które chcą odnieść sukces.

Zostań profesjonalistą

Wiedza którą zdobędziesz w tym kursie Excela zostanie doceniona w każdym biurze. 

To Ty będziesz osobą do której chodzi się po rady! A to zbuduje Twój autorytet, pokaże Twój profesjonalizm i sprawi, że zostaniesz doceniony przez Twojego szefa. 

Umiejętne wykorzystanie Excela pozwoli Ci zabłysnąć i wyjść przed szereg.

Najczęściej zadawane pytania
  • W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Kurs umieszczony jest na platformie Udemy, która odpowiada za proces i bezpieczeństwo transakcji. Dostępne formy płatności to: karty płatnicze (Visa, MasterCard, American Express, Discover), PayPal lub DotPay.

  • Jak działa gwarancja zwrotu?

Gwarancja zwrotu to moja obietnica dla Ciebie, że kurs Microsoft Excel od podstaw zawiera wartościowe treści, które pomogą Ci w szybkiej nauce tego programu. Jeśli w przeciągu 30 dni od zakupu uznasz, że niczego nowego się nie nauczyłeś, nie podoba Ci się sposób prowadzenia lekcji czy w jakikolwiek sposób nie jesteś usatysfakcjonowany z zakupu, wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu, a oddam Ci 100% poniesionych przez Ciebie kosztów. 
Więcej o zwrotach możesz przeczytać na stronie Udemy pod tym linkiem: Zwrot kosztów na platformie Udemy

  • W jaki sposób otrzymam certyfikat?

Po ukończeniu wszystkich lekcji certyfikat zostanie do Ciebie przesłany drogą mailową w formie PDF, dodatkowo, na stronie kursu pojawi się ikonka certyfikatu w którą będziesz zawszę mógł kliknąć, aby wyświetlić lub pobrać certyfikat. Dzięki takiemu dostępowi do certyfikatu jest on łatwo weryfikowalny przez pracodawców. 

  • Jak długi jest kurs i ile zajmie mi jego zrobienie?

Całość kursu to nieco ponad 2 godziny wykładów, praktycznych przykładów i ćwiczeń. Cała treść rozłożona jest na logicznie postępujące 47 lekcji z której każda kolejna stopniowo zwiększa swój poziom zaawansowania. Dodatkowo do lekcji zamieszczone są pliki z ćwiczeniami, które możesz wykonać we własnym tempie

Całość kursu podzielona została na 5 sekcji, każda obejmująca jedną grupę zagadnień i chociaż możesz podejść do całości kursu w ciągu jednego dnia, ja osobiście zalecam oglądanie nie więcej niż jednej sekcji na dzień, żeby mieć czas na przyswojenie wiedzy i lepsze zapamiętanie informacji.

  • Na jakich urządzeniach mogę oglądać kurs?

Kurs Microsoft Excel dostępny jest online na każdym komputerze przez dowolną przeglądarkę internetową, dotyczy się to również urządzeń mobilnych. 

Dodatkowo na urządzenia mobline zarówno z systemem Android jak iOS (iPhone / iPad) możesz pobrać aplikację Udemy, dzięki czemu dostęp do kursu będzie jeszcze wygodniejszy.

  • Czy mogę zapisać kurs offline?

Korzystając z aplikacji mobilnej możesz zapisać każdą z lekcji offline do późniejszego obejrzenia w aplikacji bez dostępu do internetu. 

Kursu nie można pobrać na komputer, na którym dostęp do internetu będzie wymagany, aby móc oglądać kurs przez przeglądarkę internetową.